این طرح به همت بسیج سازندگی شهرستان در منطقه هدف کرامت انجام پذیرفت و هنوز نیز ادامه دارد...

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر اسلامیهپس از سالها کش و قوس و پیگیری مجدانه شورای شهر اسلامیه در دوره های پنجم و ششم مجوز تاسیس هنرستان بهیاری پسرانه در شهر اسلامیه که در آستانه انحلال بود احیا و صادر گردیده و به زودی شاهد جذب دانش آموز پسر از سراسر استان در این مجموعه خواهیم بود .
فارغ التحصیلان این هنرستان به عنوان بهیار در مراکز درمانی جذب شده و مشغول به کار خواهند شد.
در ادامه از پیگیریهای مجدانه حجه الاسلام و المسلمین نصیرایی نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی ، فرماندارمحترم شهرستان ،ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی بیرجند، آقای دکتر نگهبان ، مهندس رسولی مقدم و مهندس آریافر و همکاران عزیزشان در مجموعه شبکه بهداشت و درمان شهرستان که با اعضای شورای شهر همراه و همدل بودند تقدیر و تشکر می گردد.

روابط عمومی شورای اسلامی شهر اسلامیه
امروز صبح حضرت حجت الاسلام عرب امام جمعه محترم و اعضای شورای شهر اسلامیه با جناب اقای آریافر سرپرست شبکه بهداشت و درمان دیدار و انتصاب ایشان را به عنوان مدیر جدید حوزه سلامت شهرستان فردوس تبریک گفتند.

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر اسلامیهدیدار اعضای شورای شهر ، مسئول دفتر امام جمعه شهر اسلامیه و نماینده حوزه مقاومت بسیج شهید اشرفی اصفهانی با جامعه پزشکی شهر اسلامیه به مناسبت روز پزشک و تبریک به پزشکان زحمت کش مرکز جامع سلامت شهری شهر اسلامیه

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر اسلامیهآغاز پروژه لکه گیری و روکش آسفالت خیابان امام خمینی(ره) پس از ۱۸ سال با پیگیری های مستمر و مجدانه شورای شهر و شهرداری اسلامیه.
این پروژه با مشارکت حدود ۳ ملیارد تومانی اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای در حال اجراست که پیش از این مورد تقاضای مردم بوده ولی شهرداری به دلیل عدم توان مالی وهزینه سنگین این پروژه به تنهایی امکان اجرا را نداشت.
در این باره از حمایت و پیگیری استاندار محترم جناب آقای دکتر قناعت،فرماندار محترم جناب آقای مهندس روشن و مدیرکل راهداری و حمل نقل آقای جلال زاده و همکارانشان در شهرستان تقدیر و تشکر میشود
 از مردم عزیز تقاضا می شود هنگام عبور از این مسیر احتیاط نمایند.
از صبوری شما سپاسگزاریم

روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر اسلامیهنقشه شهر

راه های ارتباطی

سامانه ارتباط مردمی : 137

سامانه پیامک شهرداري : 09153350438

تلفن شهرداری :2-05632742650   فکس :05632742420

داخلي روابط عمومی:120

پست الکترونیک : eslamiyeh.1354@yahoo.com

آدرس : اسلاميه - خيابان امام خميني(ره) - شهرداری اسلاميه

بازدید امروز34
بازدید دیروز163
بازدید هفته736
بازدید ماه360
کل بازدید207311