شهرداري اسلاميه با رويكرد استفاده از ظرفيت و توانايي صاحب نظران ، اساتيد ، پژوهشگران ، فرهيختگان ، كارشناسان شهري ، سازمان هاي مردم نهاد ، شهروندان گرامي و همكاران عزيز علاقمند به خلق ايده و طرح هاي كاربردي به منظور رفع مشكلات شهري و اداره بهتر شهر بر پايه همفكري و مشاركت عموم شهروندان و نخبگان و همچنين حمايت از ايده هاي خلاق ، اولين فراخوان جذب ايده ها و طرح هاي خلاقانه و كاربردي با موضوع مديريت شهري در حوزه باغشهر اسلاميه را برگزار مي كند.

الف: محورهاي پيشنهادي

برنامه ريزي و توسعه شهري ، خدمات شهري و فضاي سبز ، مالي و اقتصادي ، فني و عمران ، منابع انساني و فناوري اطلاعات ، فرهنگي و اجتماعي ، شهرسازي و محيط زيست ، حمل و نقل و ترافيك

ب: ويژگي آثار ارسالي

ـ مشخصات آثار در قالب طرح به صورت حجمي و فضا آرايي  :

1) ایده ها و آثار مرتبط با این محور با عنوان فضا آرایی و آذین بندی و بصورت عناصر تزیینی قابل نصب بر روی عناصر مبلمان شهرو جداره های شهری ارائه شوند.

2) مواد و جنس متریال انتخابی در این بخش به صورتی باشد که در عین به صرفه بودن به لحاظ اقتصادی ، قابلیت ماندگاری در فضای شهری را داشته باشد.

3)  تصاویر مربوط به اثر و یا فضاآرایی باید بصورت چاپ شده در اندازه برگA3   به دبیرخانه كميته ارسال گردد.(ارائه طرح در قالب CD  به صورت jpg  ضروری است)

4) پرینت ارسالی بایستی شامل عکس از زوایای مختلف ماکت یا نمای سه بعدی طرح باشد به نحوی که ابعاد و زوایای اثر، رنگ و بافت آن قابل مشاهده باشد.

5) در بخش توضیح اثر مربوط به فرم فراخوان ایده  طرح به صورت مشروح نوشته شده و جنس ، نحوه اتصالات و نیز نحوه اجرا بطور کامل ارائه شود.

6)آثار و ایده های ارائه شده توان برقراری ارتباط و تعامل با مخاطب عمومی را داشته باشد.

7)توجه به مؤلفه های فرهنگی و بومی منطقه در اولویت می باشند.

8)در طراحی و ایده پردازی ، موضوعات مرتبط با ادبیات بومی و رسوم و سنن محلی مورد توجه قرار گیرد.

9)نورپردازی اثر همزمان با طراحی در نظر گرفته شده و برآورد قیمت آن در قیمت نهایی لحاظ گردد.

10) مسئولیت اصالت اثر به عهده ارائه دهنده اثر می باشد و چنانچه کپی بودن طرح برای شهرداري محرز گردد،شهرداري از پذیرش طرح در هر مرحله که باشد معذور است.

11) ارائه مشخصات كامل فني و اجرايي طرح ها به همراه پيش بيني و برآورد هزينه اجراي طرح الزامي است.

چ: زمان و نحوه ارسال آثار

علاقمندان مي توانند آثار خود را به صورت تايپ شده به همراه فرم ثبت نام موجود در سايت شهرداري حداكثر تا پايان مهرماه سال جاري به شهرداري اسلاميه به نشاني : استان خراسان جنوبي - شهرستان فردوس-باغشهر اسلاميه-خيايان امام خميني -شهرداري اسلاميه-دبيرخانه كميته آموزش و پژوهش (امور اداري شهرداري) و يا از طريق پست الكترونيكي به آدرس اينترنتي این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمايند.

 

 فرم ثبت نام

نقشه شهر

راه های ارتباطی

سامانه ارتباط مردمی : 137

سامانه پیامک شهرداري : 09155343151

تلفن شهرداری :2-05632742651   فکس :05632742650و05632742420

داخلي روابط عمومی:113

پست الکترونیک : eslamiyeh.1354@yahoo.com

آدرس : اسلاميه - خيابان امام خميني(ره) - شهرداری اسلاميه

بازدید امروز207
بازدید دیروز231
بازدید هفته207
بازدید ماه4587
کل بازدید110918